Eskişehir Valisi taburcu oldu...

Cavid Memmedli 21/12/2012

Eskişehir Valisi Dr. Kadir Koçdemir tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.

Bir süredir tedavi gördüğü Eskişehir Devlet Hastanesinden taburcu olan Vali Dr. Kadir Koçdemir, teşekkür mesajı yayınladı. Koçdemir mesajında şunları söyledi:

"Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta resmi görüşmelerde bulunmak için gittiğimiz Ankara'dan dönüşümüzde, talihsiz bir trafik kazası geçirdik.

Kazanın hemen sonrasında 112 Acil Servis ekiplerinin hızlı ve yerinde müdahalesi, ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesi ve Eskişehir Devlet Hastanesi'nin yönetici, doktor, hemşire ve personeline verdikleri ileri düzey sağlık hizmeti için samimiyetle teşekkür ederiz.

Tedavi sürecimizde telefon eden, mesaj gönderen, dilek ve dualarıyla acımızı paylaşan dostlarımız, iyileşme gücümüze güç kattılar. Tahammül, kabul ve tevekkül derecemizi yükselttiler. Hepsine, gönülden şükranlarımızı sunarız.

Zor günümüzde kenetlenerek büyük ve muhkem bir aile olduğumuzu bir kez daha ispatlayan çalışma arkadaşlarımızla birlikte Şenel Çakır kardeşimizin şehit olmasının derin üzüntüsü içindeyiz.

Şehit kardeşimize bir kez daha Allah'tan rahmet, sevgili eşi ile sevdiklerine başsağlığı ve sabır dileriz. Adını yaşatmak ve bu elim kazanın hayırlı düzenlemelere vesile olması için gayret sarf edeceğiz.

Selam, sevgi ve saygılarımızla,

Dr. Kadir Koçdemir

Eskişehir Valisi"